• 8 marca 2023

  Zapowiedź nowej oprawy z serii Horti 2

  Chcielibyśmy uchylić rąbka tajemnicy. Pracujemy nad całkiem nową, lekką i ergonomiczną oprawą z serii Horti 2. Oprawa cechuje się gwarancją równomierności oświetlenia, lżejszą konstrukcją, przeznaczeniem do – upraw szklarniowych, indoor oraz wertykalnych.

  Read More
 • 21 lutego 2023

  Perfand LED jest na Twitterze

  Parę dni temu Twitter zdecydował się rozluźnić politykę tego media. Regulację dotyczą możliwości reklamy dotyczącej konopi i CBD. Ten fakt zainspirował nas do założenia konta na tej platformie. Zapraszamy do zaobserwowania nas aby być na bieżąco. Twitter słynie z szybkiego przesyłania wiadomości czyli tak zwanych tweetów. Dzięki zaobserwowaniu nas będziesz jako pierwszy, regularnie informowany o nowościach zarówno o firmie Perfand LED jak i produktach.

  Read More
 • 9 lutego 2023

  Perfand LED razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

  Dwa tygodnie temu Perfand LED wzięło udział w cudownej zbiórce charytatywnej zorganizowaną przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ten cel wystawiliśmy aż  4 kultowe lampy z serii Horti 2 wykorzystujące przełomową na skalę światową pulsację systemem doświetlania.

  Read More
 • 3 lutego 2023

  Perfand LED w Hortidaily

  Mamy zaszczyt ogłosić, że nasza unikatowa technologia pulsacji została opisana w jednym z największych internetowych, międzynarodowych portali branży ogrodniczej Hortidaily.com. Artykuł zatytułowany został: “Bardziej naturalna forma sztucznego oświetlenia z systemem technologii impulsowej LED”.

  Read More
 • 18 stycznia 2023

  Całkiem nowe oprawy zewnętrzne

  W ostatnim czasie odświeżyliśmy 2 katalogi produktowe: Horti 2 – oprawy dedykowane do doświetlania roślin oraz katalog Perfand LED, zawierający zestawienie lamp m. in. dla przemysłu, biur czy przestrzeni zewnętrznych. Chcemy aby nasi klienci mieli dostęp do najnowszych technologii, dlatego w dalszym ciągu testujemy, ulepszamy i dyskutujemy nad czym jeszcze powinniśmy popracować.

  Read More
 • 12 stycznia 2023

  Pomaganie jest piękne!

  Mamy przyjemność poinformować, że Pan Andrzej Trawiński, właściciel firmy Perfand LED wraz z żoną Panią Beatą Trawińską, wsparli potrzebującą Oliwkę. W pięknym geście poprosili gości obecnych na uroczystości rodzinnej, by zamiast prezentu dla nich, obdarowali Oliwię. To już kolejna niezwykła zbiórka finansowa, która zorganizowana została w celu pomocy potrzebującej.

  Read More
 • 22 grudnia 2022

  Perfand LED życzy Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku!

  Okres świąteczny jest to wyjątkowy czas, w którym szczególnie skłaniamy się do refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok.
  Przez ostatni rok zdarzyło się wiele dobrego. Rok 2022 dla Perfand LED był obfity w wiele projektów, spotkań i nowych pomysłów. Takich w minionym roku nie brakowało szczególnie jeżeli chodzi o rozwój technologii – metoda pulsacji oraz serii Horti 2.

  Read More
 • 20 grudnia 2022

  Odświeżony katalog Horti 2 od Perfand LED

  W końcu możemy to ogłosić! Przedstawiamy odświeżony katalog produktowy Horti 2 od Perfand LED. Biorąc pod uwagę naszą misję dążymy do podwyższenia komfortu życia ludzi poprzez stosowanie i ciągłe doskonalenie nowoczesnych i przyjaznych środowisku rozwiązań w dziedzinie oświetlenia LED. Z uwagi na tą idee odpowiadamy na potrzeby naszych klientów oraz stale podnoszące się ich oczekiwania konsumenckie.

  Read More
 • 30 listopada 2022

  Odświeżony katalog Perfand LED jest już dostępny!

  Z dumą przedstawiamy Państwu odświeżony katalog produktowy Perfand LED. Oprócz podstawowego asortymentu, w edycji 2023 znajdziesz ponad 10 nowości produktowych. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie naszych klientów oraz nowe trendy zoptymalizowaliśmy kilka naszych opraw dodając jeszcze korzystniejsze parametry.

  Read More
 • Perfand LED
  17 listopada 2022

  CERTYFIKAT RZETELNOŚCI

  Nie zwalniamy i zdobywamy kolejne certyfikaty, które podnoszą jakość naszej pracy. Z ogromną radością informujemy, że nasza firma zdobyła certyfikat Rzetelnej Firmy. Chcemy, aby oferowany przez nas asortyment zaspokajał wszystkie potrzeby naszych klientów. Jesteśmy dumni, że otrzymaliśmy kolejne wyróżnienie podsumowujące naszą pracę. Cieszymy się, że możemy być wiarygodnym partnerem w biznesie. Zaufanie oraz satysfakcję naszych klientów jest dla nas priorytetem.

  Read More
 • Perfand LED
  16 listopada 2022

  Nowe profile społecznościowe – poświęcone serii Horti 2

  W związku z intensywnym rozwojem i poszerzeniem oferty produktowej opraw dedykowanych do oświetlania roślin, chcemy powiadomić wszystkich o naszych profilach społecznościowych. Są one całkowicie poświęcone są serii Horti 2 oraz unikatowej w skali światowej pulsacji systemem oświetleniowym.

  Read More
 • Perfand LED
  9 listopada 2022

  Podziękowania za odwiedziny podczas Targów “Cannafest 2022”

  Jest nam niezmiernie miło, że jako wystawca mogliśmy współtworzyć tak wspaniałe wydarzenie – Cannafest 2022 w Pradze, które odbyły się w dniach od 4-6. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie stoiska Perfand LED. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni przychylnym odbiorem naszej nowej oferty produktowej. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za odwiedzenie stoiska, rozmowę i poświęcony nam czas na zapoznanie się z ofertą naszej marki.

  Read More
 • Perfand LED
  28 października 2022

  Rozszerzamy serię Horti 2!

  Z przyjemnością informujemy o nowościach, które pojawią się już niedługo w naszym asortymencie. W końcu z dumą możemy się nim pochwalić! Jest to dla nas bardzo ważny krok, ponieważ koncept ten rozszerza serię Horti 2 aż o dwie całkiem nowe oprawy oraz innowacyjne nowe funkcje, zwiększające wachlarz możliwości.

  Read More
 • Perfand LED
  10 października 2022

  Nowe oprawy do biura

  Jest nam niezmiernie miło, że możemy przekazać dobre nowiny. W naszym asortymencie pojawiło się 7 całkiem nowych produktów. Są to oprawy przeznaczone do oświetlania wnętrz. Mając na uwadze potrzeby klientów, nowe oprawy cechuje prostota, minimalistyczny design, elegancja oraz bardzo dobra wydajność.

  Read More
 • Perfand LED
  7 października 2022

  Cannafest 4-6.11.2022, Praga

  Chcielibyśmy poinformować Was o tym, że wkrótce będziemy mogli się spotkać!! Wystawiamy się na Cannafest, czyli na największych na świecie międzynarodowych targach konopi indyjskich i najważniejsze w Europie. Targi odbywają się w terminie od 4-6 listopada 2022 roku w PVA Expo Prague Letnany. Znajdziecie nas przy stoisku: 5B – 15.

  Read More
 • Perfand LED
  5 października 2022

  Kolejna impreza integracyjna naszej firmy już za nami.

  1 października 2022 roku odbyła się impreza integracyjna dla pracowników Perfand LED. Zgodnie z tradycją wydarzenie zainaugurował właściciel Pan Andrzej Trawiński. W uroczystej przemowie zostały podsumowane wyniki i sukcesy przedsiębiorstwa, a także został określone nowe cele.

  Read More
 • Perfand LED
  24 sierpnia 2022

  Perfand LED na targach branżowych

  W ostatnich miesiącach wiele się u nas działo. Mieliśmy zaszczyt być między innymi wystawcą i uczestnikiem na kilku wartościowych, międzynarodowych targach branżowych. Zaprezentowaliśmy naszą nową serię opraw Horti 2, w której zastosowaliśmy unikalną na skalę światową technologię – pulsacyjną metodę doświetlania roślin.

  Read More
 • Certyfikat
  12 sierpnia 2022

  System zarządzania jakością ISO 9001:2015

  Mamy certyfikat! Oficjalnie firma Perfand LED może pochwalić się certyfikatem jakości ISO 9001:2015. Dla firmy Perfand LED jakość usług jest najważniejsza. Chcemy aby nasi klienci otrzymywali od nas wysokiej jakości produkty, dlatego jesteśmy zaszczyceni, że nasza praca i dbałość o szczegóły została ponownie ukoronowana. Już kolejny rok zostajemy uhonorowani certyfikatem […]

  Read More
 • NEWS
  10 sierpnia 2022

  Bądź na bieżąco!

  Dużo się u nas działo i chcielibyśmy Wam o tym opowiedzieć. To dopiero początek, bo przed nami kolejne projekty! Nie możemy się doczekać, dlatego wracamy do Was ze zdwojoną siłą, aby na bieżąco być z Wami w kontakcie i dzielić się naszymi działaniami.

  Read More

ARCHIWUM