Strona główna » Aktualności » Pomaganie jest piękne!
AKTUALNOŚCI

Pomaganie jest piękne!

Zbiórka dla potrzebującej Oliwki

Mamy przyjemność poinformować, że Pan Andrzej Trawiński, właściciel firmy Perfand LED wraz z żoną Panią Beatą Trawińską, wsparli potrzebującą Oliwkę. W pięknym geście poprosili gości obecnych na uroczystości rodzinnej, by zamiast prezentu dla nich, obdarowali Oliwię. To już kolejna niezwykła zbiórka finansowa, która zorganizowana została w celu pomocy potrzebującej.

Pomaganie jest piękne!

fot. Um Trzebnica.

Pomoc została skierowana dla młodej mieszkanki Trzebnicy, która walczy o lepsze jutro! Oliwka ma 16 miesięcy i tuż po urodzeniu przeszła operację zamknięcia przepukliny oponowo – rdzeniowej. I choć operacja się udała, dziewczynka, by uzyskać pełną sprawność ruchową, potrzebuje ciągłej rehabilitacji i kosztownych konsultacji. Cieszymy się, że zbiórka zorganizowana została dla osoby, która szczególnie potrzebowała wsparcia i dobrego serca. Po zakończonej akcji nasz Szef otrzymał najpiękniejsze podziękowanie, czyli urzekający uśmiech małej Oliwki oraz jej mamy. 

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

Po tej akcji tylko utwierdzamy się w przekonaniu, że warto pomagać. Jesteśmy dumni, że nasz szef Pan Andrzej Trawiński wraz ze swoją małżonką Beatą Trawińską regularnie organizują zbiórki finansowe, które przynoszą tyle pozytywnych korzyści. Wierzymy, że dobro powraca ze zdwojoną siłą. ❤️

Miłego dnia, życzy zespół Perfand LED

Ikony

Copyright © 2023 — Perfand Led. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.