FABRYKA

Nowoczesny zakład produkcyjny w podwrocławskiej Trzebnicy.

Pomysłodawcą oraz właścicielem firmy jest Andrzej Trawiński. Dzięki kompleksowemu podejściu proces wytwarzania opraw LED obejmuje projektowanie i produkcję elektroniczną (obwody drukowane z diodami LED, zasilacze) - produkcję opraw oświetleniowych (produkcja oparta jest o własną myśl techniczną)
perfandled

Oprawy oświetleniowe Perfand Led

perfandled
Oprawy oświetleniowe Perfand Led poza nowoczesnym designem wyróżniają się energooszczędnością – przy bardzo małym poborze energii elektrycznej emitują bardzo dużą ilości światła (nawet do 200 lm/W). Dzięki temu, Ty możesz zaoszczędzić i być bardziej EKO.
Oprawy Perfand Led przeznaczone są do stosowania zarówno we wnętrz – biura, hale produkcyjne czy magazyny jak i na zewnątrz przy oświetleniu parkingów, placów, ulic, obiektów sportowych czy terenów szkolnych. Dodatkowo specjalizujemy się w produkcji opraw specjalnego zastosowania np. oświetlenie roślin, oprawy przeznaczone do montażu w trudnych warunkach oraz oprawy do zakładów karnych
perfandled perfandled perfandled perfandled
perfandled
Chcąc zapewnić klientom najwyższą satysfakcję z użytkowania naszych opraw udzielamy gwarancji jakości na okres 5 lat od daty zakupu. Warunki określone zostały w oświadczeniu gwarancyjnym dostępnym w zakładce "Dokumentacja".
 
ENEC to znak europejskiej certyfikacji wyrobów elektrycznych, potwierdzający wysoki standard i bezpieczeństwo produktów oraz spełnienie wymagań norm europejskich. Szczegółowe informacje dostępne na poszczególnych stronach produktów.
  
perfandled
Zabezpieczamy nasze pomysły tworząc w ten sposób własne know-how. Oprawy produkowane w Perfand LED są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym w celu zapewnienia ich unikalności i oryginalności.
Naszym atutem jest szybkość działania. Dokładamy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie.
Współpracujemy z Instytutem Fizjologii Roślin Polskiej Akademii Nauk w zakresie opatentowanych opraw do upraw szklarniowych.

LUDZIE

Perfand LED to nie tylko oprawy oświetleniowe.

Najważniejszym czynnikiem są ludzie. Wyspecjalizowana kadra: inżynierowie, projektanci, elektronicy i elektrycy każdego dnia dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i wiedzy, biorą udział w kreowaniu unikatowych opraw oświetleniowych o niezwykle wysokich parametrach użytkowych dostosowanych do wymagań poszczególnych klientów i branż. Kadra stanowi fundament firmy i buduje gwarancję, zaufanie i zadowolenie klienta.
perfandled

PROJEKTOWANIE

W procesie projektowania naszych opraw i urządzań korzystamy z najnowszych zdobyczy techniki. Nasze działania oparte są o najnowocześniejsze oprogramowanie.

W dziale powstają projekty o wyjątkowych parametrach i niepowtarzalnych kształtach opraw, które wyróżniają PERFAND LED na rynku.

Projekt każdej oprawy poddawany jest serii badań temperaturowych aby poziom odprowadzenia ciepła był na jak najwyższym poziomie. Żywotność diod led wyznacza temperatura, dlatego przykładamy do tego tak ogromną uwagę. Posiadamy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy projektują i wykonują projekty różnorodnych układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych bez których produkcja nowoczesnych i energooszczędnych opraw ledowych byłaby niemożliwa. Wszystkie projekty wykonywane są za pomocą jednego z najlepszych do tego celu narzędzi – Altium Designer.

Zasilacze

Sukces naszych rozwiązań oparty jest również na zasilaczach naszej konstrukcji, w zakładowym laboratorium każdy nowo powstający produkt jest gruntownie badany, gdyż poza wysoką jakością, naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa w stosowaniu opraw oświetleniowych. Doświadczenie i rzetelność przy dostosowaniu do wymagań dyrektyw unijnych to fundament przy każdym projekcie, powstającym w firmie Perfand LED.
Projekty wykonują wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy mają bardzo duże doświadczenie w projektowaniu różnorodnych układów elektronicznych i obwodów drukowanych. Projekt każdej oprawy poddany jest serii badań temperaturowych aby poziom odprowadzenia ciepła był na jak najwyższym poziomie. Żywotność diod led wyznacza temperatura, dlatego przykładamy do tego tak ogromną uwagę.

LABORATORIUM

W laboratorium Perfand Led każdego dnia staramy się abyś był bardziej EKO. Stosując najnowsze technologie, nasi inżynierowie, projektanci, elektronicy i elektrycy, wciąż podwyższają standardy, tak abyś miał pewność, że kupując oświetlenie od Perfand Led trzymasz w ręku produkt najwyższej jakości.
perfandled
Każdy nowo powstający produkt jest gruntownie badany pod względem bezpieczeństwa według wymagań dyrektyw unijnych. Niezwykle wysokie parametry techniczne naszych opraw LED są potwierdzane przez zewnętrzne instytucje badawcze. Wszystko z myślą o Tobie i o ochronie środowiska naturalnego.
perfandled
Nasze najnowsze projekty są zawsze gruntownie badane, począwszy od prototypu po gotowy produkt. W testach stosujemy nowoczesną aparaturę do pomiarów elektrycznych oraz fotometrycznych: spektrofotometr, kulę fotometryczną oraz standaryzowane luksomierze. W celu zapewnienia bezpieczeństwa, używamy kamer termowizyjnych do oceny temperatury opraw oraz projektowanych układów elektronicznych.

PRODUKCJA

Podczas produkcji Twojego LEDa, wykorzystywane są najnowszej technologii urządzenia.
perfandled perfandled perfandled perfandled

MISJA

Nasza Firma dąży do podwyższenia komfortu życia ludzi poprzez stosowanie i ciągłe doskonalenie nowoczesnych i przyjaznych środowisku rozwiązań oświetlenia LED.

perfandled

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Działalność Perfand Led w zakresie społecznej odpowiedzialności realizowana jest w obszarach związanych z pracownikami, dostawcami, klientami, społecznością lokalną oraz ochroną środowiska.
W obrębie firmy stosujemy zasady wzajemnych relacji i współdziałania pomiędzy pracownikami. Zasady te są wpisane w dokumenty firmowe.
Stale prowadzimy działania mające na celu:
- wspieranie społeczności lokalnej
- wspieranie inicjatyw związanych ze sportem w obszarach wiejskich
- edukowanie w zakresie ochrony środowiska i stosowania nowoczesnych technologii w zakresie oświetlenia (konferencje, spotkania).
perfandled