Nasza firma oferuje lampy i oprawy przemysłowe LED, które wyróżniają się szczególnie wysoką efektywnością świetlną i znakomitą jakością. Dzięki temu mogą mieć zastosowanie w dowolnych budynkach przemysłowych, halach magazynowych, produkcyjnych i sportowych, warsztatach, a także w podziemnych parkingach, portach i pomieszczeniach, w których panują ciężkie warunki pracy.

Zastosowanie technologii przemysłowego oświetlenia LED pozwala na niższe zużycie energii elektrycznej oraz minimalizację kosztów eksploatacyjnych, a szeroki asortyment umożliwia dopasowanie najlepszego rozwiązania dla potrzeb użytkownika. Oprawy przeznaczone do magazynów wysokiego składowania, o specjalnie dobranym rozsyle światła LED, pozwalają możliwie najlepiej oświetlić alejki magazynowe przy jednoczesnej minimalizacji ilości opraw. Wśród dostępnych produktów znajdą Państwo zarówno zewnętrzne lampy przemysłowe LED, jak i te do montażu wewnątrz budynku.

Ponadto w ofercie dysponujemy oprawami specjalistycznymi, czyli hermetycznymi lampami przemysłowymi LED przeznaczonymi do miejsc o szczególnie trudnych warunkach pracy. Charakteryzują się one odpornością na wysokie temperatury, wysokim stopniem ochrony przed uderzeniami mechanicznymi lub zwiększoną szczelnością. Proponujemy również halowe oświetlenie liniowe LED, które z kolei sprawdzi się najlepiej w przypadku obiektów wielkopowierzchniowych, zapewniając równomierność i łatwość montażu.

Zalety oświetlenia przemysłowego LED

Jak zostało wspomniane: przemysłowe oświetlenie LED to przede wszystkim niższe zużycie energii i minimalizacja kosztów eksploatacyjnych. Warto również podkreślić, że lampy przemysłowe są zdecydowanie trwalsze od zwykłych, nie nagrzewają się, a do tego lepiej imitują światło naturalne – dzięki czemu lepiej wpływają na samopoczucie osób w otoczeniu. Ich trwałość sprawia również, że rzadziej wymagają wymiany (ponadto są ekologiczne, tzn. podlegają recyklingowi). Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o oprawach i lampach przemysłowych z naszej oferty, to serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13