Strona główna » Produkty » Oprawy zewnętrzne

Oprawy LED zewnętrzne

Asortyment opraw zewnętrznych LED obejmuje oświetlenie uliczne, przemysłowe oraz architektoniczne, a także lampy do zastosowania na powierzchniach przydomowych. W naszej ofercie znajdą Państwo modele lamp do parków i ogrodów, miejsc publicznych oraz prywatnych posesji. Wiele z nich doskonale sprawdzi się również w roli oświetlenia obiektów sportowych. W związku z tym naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i do przedsiębiorstw czy instytucji sektora publicznego. Oferujemy Państwu oprawy o zróżnicowanych parametrach, takich jak natężenie światła i jego barwa czy stopień ochrony. Dostępne są także różne warianty mocowania, co ułatwi dobór opraw najlepiej dostosowanych do Państwa potrzeb.

Co wyróżnia nasze zewnętrzne oprawy LED?

Nasze oprawy zewnętrzne są odporne na działanie wysokich i niskich temperatur. Wyróżniają się również wysokim poziomem szczelności. Są też doskonale zabezpieczone przed wnikaniem pyłów. Charakteryzuje je wysoki stopień ochrony IP oraz IK, długi czas pracy oraz doskonała wydajność. Ponadto wyróżnia je możliwość długotrwałej eksploatacji – pracują nieprzerwanie do 100000 godzin.

Dzięki wysokiej jakości materiałom i autorskim systemom zasilającym gwarantujemy energooszczędność i minimalne koszty eksploatacji. Dodatkowo w przypadku opraw parkowych zapewniamy wybór pomiędzy modelem minimalistycznym, klasycznym i stylizowanym, co pozwala na idealne dopasowanie oświetlenia do aranżacji przestrzennej. Oprawy parkowe znajdą zastosowanie także w ogrodach, reprezentacyjnych i rekreacyjnych przestrzeniach miasta.

Zastosowana opraw zewnętrznych

Nasze oprawy zewnętrzne są idealne do stałej ekspozycji banerów, elewacji budynku czy atrakcyjnych elementów architektonicznych, ponieważ nie zużywają dużych ilości energii elektrycznej. Nie emitują także promieniowania UV i IR ani toksycznych substancji, a ilości generowanego przez nie ciepła i dwutlenku węgla są znikome. Oprawy te są zatem w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu. Nasze oprawy uliczne cechują się też wyjątkową efektywnością świetlną, która idzie w parze z uniwersalnym designem zapewniającym zachowanie ładu przestrzennego. Stylowe oprawy zewnętrzne będą znakomitym uzupełnieniem aranżacji prywatnej posesji, restauracyjnego ogródka czy też publicznego parku. Doskonale oświetlą też osiedlowe ścieżki i skwery.

Oświetlenie zewnętrzne to również naświetlacze służące do eksponowania wybranych elementów i detali architektonicznych. Zwiększają atrakcyjność i wpływają na estetykę obiektów. Stanowią proste rozwiązanie – łącząc funkcje użytkowe i ozdobne. Oferujemy naświetlacze o różnej mocy i duży wybór układów optycznych, dzięki czemu możliwe jest także zastosowanie ich w bardziej wymagających warunkach, np. przy halach sportowych, lub jako oświetlenie przemysłowe w magazynach czy portach.

Dlaczego warto zadbać o oświetlenie zewnętrzne?

Oświetlenie zewnętrzne jest ważne w każdym miejscu – zarówno w przestrzeni publicznej, jak i na terenie prywatnej posesji. Wiąże się to przede wszystkim z bezpieczeństwem. Oprawy zewnętrzne LED pozwalają dokładnie oświetlić teren, co poprawia widoczność na drodze, a także zapobiega ukryciu się potencjalnych intruzów. Oprócz tego lampy zewnętrzne cechują się walorami estetycznymi, dzięki czemu niejednokrotnie stanowią istotny element aranżacji ogrodu, parku i innych przestrzeni na świeżym powietrzu.

Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych produktów. Jednocześnie informujemy, że oferujemy profesjonalną pomoc w doborze opraw zewnętrznych LED – wystarczy, że skontaktują się Państwo z naszą firmą.

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.