Oferta opraw zewnętrznych obejmuje zarówno oświetlenie uliczne, parkowe, przemysłowe jak i architektoniczne oraz do zastosowań na powierzchniach przydomowych.

Nasze oprawy uliczne cechują się wyjątkową efektywnością świetlną, która idzie w parze z uniwersalnym designem zapewniającym zachowanie ładu przestrzennego. Dzięki wysokiej jakości materiałom i autorskim systemom zasilającym gwarantujemy energooszczędność i minimalne koszty eksploatacji. Dodatkowo w przypadku opraw parkowych zapewniamy wybór pomiędzy modelem minimalistycznym, klasycznym i stylizowanym, co pozwala na idealne dopasowanie oświetlenia do aranżacji przestrzennej. Oprawy parkowe znajdą zastosowanie także w ogrodach, reprezentacyjnych i rekreacyjnych przestrzeniach miasta

Oświetlenie zewnętrzne to również naświetlacze służące do eksponowania wybranych elementów i detali architektonicznych. Zwiększają atrakcyjność i wpływają na estetykę obiektów. Stanowią proste rozwiązanie łącząc funkcje użytkowe i ozdobne. Oferujemy naświetlacze o różnej mocy i duży wybór układów optycznych, dzięki czemu możliwe jest także zastosowanie ich w bardziej wymagających warunkach, takich jak hale sportowe i przemysłowe oraz porty.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13