Horti 2 CB - Lampy doświetlające Cannabis

Oferujemy lampy doświetlające rośliny – oprawy z serii Horti przeznaczone są do upraw szklarniowych, a także upraw typu indoor. Horti CB+ posiada specjalistyczne widmo, które najczęściej stosowane jest do upraw cannabis. W związku z tym dany model lamp do doświetlania roślin jest wykorzystywany przede wszystkim przez profesjonalnych plantatorów upraw konopi medycznych i przemysłowych.

Dzięki zastosowaniu unikalnego rozwiązania, jakim jest modulowany tryb oświetlania roślin (Modulated Light Source), oprawy Horti są maksymalnie wydajne i oszczędne. Podczas projektowania i produkcji lamp LED do roślin, dążymy do uzyskania oczekiwanych przez klienta efektów, czyli obfitych plonów przy minimalnych kosztach. Z uwagi na to, nasze oświetlenie modulowane ma znaczący wpływ na rozwój i szybkość wzrostu roślin.

Nazwa Moc Strumień
Horti CB+ 1200 270W/20W 570 μmol/s
Horti CB+ 900 200W/20W 422 μmol/s
Horti CB+ 600 130W/20W 275 μmol/s
horti cb+

DANE TECHNICZNE

Oprawy Horti CB+ cannabis
Oprawy LED do uprawy roślin

Przesłona: transparentna
Montaż: zwieszany
Temperatura pracy: -20°C…+40°C
Żywotność L90B10: 70 000h
Współczynnik mocy: >0,97
Obudowa: aluminium, szkło hartowane, PC

wykres

Technologia modulated light source

Zastosowanie oprawy emitującej światło płynnie pulsujące zapewnia okresowe zmniejszone natężenie, które pozwala na regenerację aparatu fotosyntetycznego i zapewnia jego lepsze przygotowanie na przyjęcie i efektywne wykorzystanie światła o wyższym natężeniu. W ten sposób 'gospodarka energią' rośliny staje się bardziej wydajna.

Opatentowany modulowany tryb oświetlania gwarantuje maksymalne oszczędności w zużyciu energii elektrycznej w stosunku do oświetlenia stałego LED.

Zalety zastosowania lamp doświetlających rośliny Horti CB+

Zastosowanie naszej produkcji lamp doświetlających rośliny ma duży wpływ na jakość upraw. Na potwierdzenie warto podkreślić, że AURE HORTI CB+ w testach porównawczych “side by side” z systemami HPS (dual), CFL oraz opraw LED innych producentów wykazało:
- większą gęstość i objętość kwiatów, wysoki poziom zbiorów sięgający 1,8-2,1g/W
- przyspieszenie wzrostu
- brak niedoborów u rośliny (w całej fazie wzrostu)
- zmniejszenie odległości międzywęźli
- zwiększoną produkcję terpenów i trichomów
- większą zawartość kannabinoidów potwierdzoną chromatograficznie
- wyeliminowanie zagrożenia przegrzania powierzchni liści oraz kwiatów, będącego częstą przyczyną zahamowania lub nieprawidłowego rozwoju w fazie wzrostu i kwitnienia
- znaczne ograniczenie kosztów produkcji, mniejsze opłaty za energię elektryczną (nawet o połowę w porównaniu z innymi oprawami LED)

Takie efekty uzyskaliśmy poprzez wdrożenie technologii Modulated Light Source, a także dzięki użyciu najlepszej jakości materiałów do produkcji. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o modelu Horti CB+, to prosimy o kontakt z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, przybliżymy działanie lamp LED do roślin, a także podpowiemy optymalne rozwiązanie dla konkretnych upraw. Jednocześnie informujemy, że w ofercie dysponujemy również innymi modelami lamp doświetlających rośliny, w tym oprawami Horti VT do upraw wertykalnych, czy Horti B++.

Wymiary oprawy

Nazwa L H W Waga
Horti CB+ 1200 1214 99 99 4,6 kg
Horti CB+ 900 912 99 99 3,2 kg
Horti CB+ 600 608 99 99 2,3 kg
rys wymiar

Więcej informacji

katalog
karta produktu
inne oprawy z serii horti