Horti 2 CB - Lampy doświetlające Cannabis

Oprawy serii Horti przeznaczone są do doświetlenia upraw szklarniowych oraz upraw typu indoor. Opracowane przez naszą firmę specjalistyczne spektrum Horti 2 CB jest dedykowane do upraw cannabis. Skład spektrum został starannie dobrany i udoskonalony bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz testach praktycznych mających wspólny cel - uzyskanie obfitych plonów o najwyższej jakości przy minimalnych kosztach produkcji. W oświetleniu Horti, zastosowano unikalne rozwiązania polegające na impulsowym doświetlaniu roślin.

Horti 2

ZASTOSOWANIE:

Horti to oprawy zaprojektowane do upraw roślin - w warunkach typu Indoor oraz do doświetlania asymilacyjnego pod osłonami (uprawy szklarniowe) - pulsacyjny system oświetlenia wspomaga zarówno fazę wegetatywną (wzrost) jak i fazę generatywną (kwitnienie/plonowanie).

 

Technologia pulsacyjnego strumienia światła

Innowacją na skalę światową oraz ewenementem na rynku opraw agro jestzastosowanie opatentowanej przez Perfand LED technologii pulsacyjnegostrumienia światła. Zapewnia ona okresowe zmniejszenie natężenia światła, copozwala na regenerację aparatu fotosyntetycznego sprawiając, że jest onjeszcze lepiej przygotowany na przyjęcie i efektywne wykorzystanie światła owyższym natężeniu. W ten sposób 'gospodarka energią' rośliny staje siębardziej wydajna, bliższa naturalnym zjawiskom w przyrodzie, a koszteksploatacji jest znacząco niższy w porównaniu do opraw LED innychproducentów i tradycyjnych źródeł światła (HPS). Dla oprawy o mocy 200 W ,świecącej w systemie modulowanym 200 W / 20 W średnie zużycie prąduwynosi jedynie 100 W.

Dodatkowa zaletą takiego systemu jest pasywne chłodzenie. Temperatura maduży wpływ na żywotność diod LED oraz innych podzespołów elektronicznych.Zastosowanie odpowiedniej konstrukcji oprawy oraz świecenia modulowanegozapewnia działanie podzespołów w odpowiedniej temperaturze. Dzięki temu niemusimy stosować dodatkowych radiatorów i wentylatorów chłodzących aoprawa ma powierzchnie jednolitą odporną na zanieczyszczenia i łatwą doczyszczenia (GMP).

 

DANE TECHNICZNE

NAZWAMOCSTRUMIEŃ
ŚWIETLNY
KLASA
OCHORNY
IPIKŚREDNIA
MOC
ZASTOSOWANIE
Horti 2 CB200 W/ 20 W500 μmol / sI6504100 WUprawy Cannabis

Zasilanie: 230 V AC / 50-60Hz
Temperatura pracy: +5°C... +40°C
Żywotność L90B50: powyżej 70 000 h
Współczynnik mocy: >0,99 (pełna moc)
Montaż: zwieszany
Obudowa: aluminium, PMMA
Chłodzenie: pasywne
Gwarancja: 5 lat
Sterowanie: zintegrowane w każdej oprawie. Sterowanie obejmuje system impulsowy: praca z mocą 200 W x n sekund, praca z mocą 20 W x n sekund.

Horti 2 CB