Horti 2 SQ – Oprawy LED do doświetlania roślin

Horti 2 SQ to oprawa przeznaczona do doświetlenia upraw szklarniowych, growboxów oraz roślin doniczkowych. Obudowa została wykonana z aluminiowego odlewu w kształcie kwadratu. Przemyślana konstrukcja oraz forma lampy umożliwia łatwe zaadaptowanie jej do doświetlania upraw znajdujących się w ograniczonej przestrzeni. W ofercie dostępna jest pojedyncza oprawa oraz zestaw złożony z 4 sztuk. W oświetleniu Horti 2 SQ, zastosowano unikalny w skali światowej, opatentowany system doświetlania roślin. Horti 2 SQ została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach użytkowników, dlatego w zależności od preferencji oprawa dostępna jest w wariantach mocy: 100 W, 80 W, 60 W, 40 W.

Każda oprawa posiada indywidualny system sterowania. Dodatkowo z myślą o większych uprawach zaprojektowaliśmy system sterowania grupowego. Ponadto sterownik posiada funkcję indywidualnego regulowania mocy – 10 poziomów, każdy poziom umożliwia redukcję mocy / przyciemnienie o 10%

PARAMETRY TECHNICZNE OPRAWY HORTI 2 SQ

DOSTĘPNE WARIANTY

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Zasilanie: 230 V AC / 50-60 Hz
  • Temperatura pracy: +5°C… +40°C
  • Żywotność L80B50: powyżej 85 000 h
  • Współczynnik mocy: >0,94 (pełna moc)
  • Montaż: zawieszany
  • Obudowa: aluminium, szkło hartowane
  • Chłodzenie: pasywne
  • Gwarancja: 5 lat

WYMIARY

SPEKTRUM

Wykres Spektrum

Spektrum CB bazuje na widmie złożonym w rezultacie ze światła białego. Dedykowane jest przede wszystkim do upraw Cannabis. Spektrum CB jest oparte na widmie składającym się w efekcie z białego światła.

PLIKI DO POBRANIA

HORTI 2 SQ – Karta produktu

Horti 2 – Katalog

Horti 2 SQ – Deklaracja zgodności

HORTI 2 SQ – Instrukcja montażu

HORTI 2 SQx4 – Instrukcja montażu

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z naszym działem projektowym, który wyjaśni wszystkie zagadnienia i przygotuje projekt oświetlenia dedykowanego dla Twoich upraw z wykorzystaniem opraw Horti 2 SQ – uwzględniający wszystkie istotne dla prawidłowego rozwoju upraw czynniki.