Strona główna » Produkty » Sektor publiczny

OŚWIETLENIE LED BOISK I OBIEKTÓW SEKTORA PUBLICZNEGO

Nasza oferta uwzględnia zamówienia dla sektora publicznego – niezależnie czy realizacja dotyczy oświetlenia LED boiska, obiektów sportowych, czy też innych miejsc będących własnością państwową. Wykonujemy oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne, a do tego zapewniamy duży wybór opraw, które będą się dobrze komponowały z każdym stylem architektonicznym.

Sektor publiczny to z jednej strony zagospodarowanie przestrzeni miasta, z drugiej zaś różnego rodzaju instytucje związane z zapewnieniem pomocy społecznej, edukacją czy bezpieczeństwem narodowym. W związku z tym oświetlenie powinno spełniać funkcję estetyczną, jak również praktyczną dla otoczenia i każdego użytkownika. W naszej ofercie dostępne są m.in. oprawy i naświetlacze do zastosowania np. jako oświetlenie LED obiektów sportowych, ulic, parków i różnych publicznych przestrzeni zewnętrznych, a także jako oświetlenie biurowe – do pomieszczeń konferencyjnych, sal lekcyjnych, korytarzy i wielu innych obiektów użyteczności publicznej.

Podczas produkcji korzystamy z urządzeń najnowszej technologii, dzięki czemu możemy zagwarantować oświetlenie LED w pełni dostosowane do warunków obiektów sportowych, boisk, jak i małych pomieszczeń w urzędach, na uczelniach i innych obiektach sektora publicznego. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać kontaktując się z naszą firmą.

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.