Strona główna » Aktualności » Podziękowania za odwiedziny podczas Targów “Cannafest 2022”
AKTUALNOŚCI

Podziękowania za odwiedziny podczas Targów “Cannafest 2022”

Podziękowania za odwiedzenie stoiska Perfand LED

Szanowni Państwo,
Jest nam niezmiernie miło, że jako wystawca mogliśmy współtworzyć tak wspaniałe wydarzenie – Cannafest 2022 w Pradze, które odbyły się w dniach 4-6 Listopada. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie stoiska Perfand LED. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni przychylnym odbiorem naszej nowej oferty produktowej. Prezentowana seria Horti 2 i nasza opatentowana technologia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za odwiedzenie stoiska, rozmowę i poświęcony nam czas na zapoznanie się z ofertą naszej marki. Jesteśmy zachwyceni, że mogliśmy Was poznać na tak wspaniałej imprezie branżowej, wymienić cenne opinię na temat zmieniających się trendów w branży konopnej oraz wymienić się doświadczeniami. Był to dla nas bardzo produktywny i inspirujący czas, który znacząco wpłynął na motywację do dalszej pracy.

Liczymy, że kontynuacja naszej współpracy nadal będzie przebiegała pomyślnie, natomiast nowych Klientów zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Podziękowania za odwiedziny podczas Targów Cannafest 2022

Powyżej zostawiamy kilka zdjęć upamiętniających tegoroczne targi konopne. Link do filmiku przedstawiającego relację z targów znajdziesz pod linkiem: www.youtube.com/watch?v=bDzBwzeP4WY

Miłego dnia życzy zespół Perfand LED ❤️

Copyright © 2023 — Perfand Led. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.