Podziękowania za odwiedzenie stoiska Perfand LED

Szanowni Państwo,
Jest nam niezmiernie miło, że jako wystawca mogliśmy współtworzyć tak wspaniałe wydarzenie – Cannafest 2022 w Pradze, które odbyły się w dniach 4-6 Listopada. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie stoiska Perfand LED. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni przychylnym odbiorem naszej nowej oferty produktowej. Prezentowana seria Horti 2 i nasza opatentowana technologia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za odwiedzenie stoiska, rozmowę i poświęcony nam czas na zapoznanie się z ofertą naszej marki. Jesteśmy zachwyceni, że mogliśmy Was poznać na tak wspaniałej imprezie branżowej, wymienić cenne opinię na temat zmieniających się trendów w branży konopnej oraz wymienić się doświadczeniami. Był to dla nas bardzo produktywny i inspirujący czas, który znacząco wpłynął na motywację do dalszej pracy.

Liczymy, że kontynuacja naszej współpracy nadal będzie przebiegała pomyślnie, natomiast nowych Klientów zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Powyżej zostawiamy kilka zdjęć upamiętniających tegoroczne targi konopne. Link do filmiku przedstawiającego relację z targów znajdziesz pod linkiem: www.youtube.com/watch?v=bDzBwzeP4WY

Miłego dnia życzy zespół Perfand LED ❤️