Strona główna » Aktualności » Odświeżony katalog Perfand LED jest już dostępny!
AKTUALNOŚCI

Odświeżony katalog Perfand LED jest już dostępny!

Nowości produktowe

Z dumą przedstawiamy Państwu odświeżony katalog produktowy Perfand LED. Oprócz podstawowego asortymentu, w edycji 2023 znajdziesz ponad 10 nowości produktowych. Z dumą przedstawiamy Państwu odświeżony katalog produktowy Perfand LED. Oprócz podstawowego asortymentu, w edycji 2023 znajdziesz ponad 10 nowości produktowych. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie naszych klientów oraz nowe trendy zoptymalizowaliśmy kilka naszych opraw dodając jeszcze korzystniejsze parametry.

katalog Perfand LED

Zainspiruj się naszymi nowymi produktami !

Katalog składa się z 4 sekcji produktowych: Oprawy przemysłowe, oprawy specjalistyczne, oprawy zewnętrzne oraz oświetlenie biurowe. Na początku znajdziesz spis treści, tak aby w prosty sposób dotrzeć do interesującej Cię oprawy. Materiał, który znajdziesz w katalogu to rozbudowane specyfikacje, opisy produktowe odpowiadające na wszelkie pytania dotyczące użytkowania oraz przykładowe zastosowanie z wykorzystaniem produktów, które rozbudują wyobrażenie.

katalog Perfand LED

Pobierz nasz katalog i znajdź rozwiązanie spełniające twoje oczekiwania!

W związku z coraz bardziej rozwiniętą technologią wychodzimy naprzeciw. Przygotowaliśmy dla Was katalog w wersji online. Od teraz dostęp do naszych nowych produktów jeszcze łatwiejszy! Już w sekundę pobierzesz plik, przy okazji wspierając wartości ekologiczne.

Miłego dnia, życzy zespół Perfand LED  

Copyright © 2023 — Perfand Led. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.