Strona główna » Aktualności » Odświeżony katalog Perfand LED jest już dostępny!
AKTUALNOŚCI

Odświeżony katalog Perfand LED jest już dostępny!

Nowości produktowe

Z dumą przedstawiamy Państwu odświeżony katalog produktowy Perfand LED. Oprócz podstawowego asortymentu, w edycji 2023 znajdziesz ponad 10 nowości produktowych. Z dumą przedstawiamy Państwu odświeżony katalog produktowy Perfand LED. Oprócz podstawowego asortymentu, w edycji 2023 znajdziesz ponad 10 nowości produktowych. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie naszych klientów oraz nowe trendy zoptymalizowaliśmy kilka naszych opraw dodając jeszcze korzystniejsze parametry.

Zainspiruj się naszymi nowymi produktami !

Katalog składa się z 4 sekcji produktowych: Oprawy przemysłowe, oprawy specjalistyczne, oprawy zewnętrzne oraz oświetlenie biurowe. Na początku znajdziesz spis treści, tak aby w prosty sposób dotrzeć do interesującej Cię oprawy. Materiał, który znajdziesz w katalogu to rozbudowane specyfikacje, opisy produktowe odpowiadające na wszelkie pytania dotyczące użytkowania oraz przykładowe zastosowanie z wykorzystaniem produktów, które rozbudują wyobrażenie.

Pobierz nasz katalog i znajdź rozwiązanie spełniające twoje oczekiwania!

W związku z coraz bardziej rozwiniętą technologią wychodzimy naprzeciw. Przygotowaliśmy dla Was katalog w wersji online. Od teraz dostęp do naszych nowych produktów jeszcze łatwiejszy! Już w sekundę pobierzesz plik, przy okazji wspierając wartości ekologiczne.

Miłego dnia, życzy zespół Perfand LED  

Copyright © 2023 — Perfand Led. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.