Strona główna » Aktualności » Odświeżony katalog Horti 2 od Perfand LED
AKTUALNOŚCI

Odświeżony katalog Horti 2 od Perfand LED

Jeszcze więcej możliwości

Mamy to! Przedstawiamy odświeżony katalog produktowy Horti 2 od Perfand LED. Biorąc pod uwagę naszą misję dążymy do podwyższenia komfortu życia ludzi poprzez stosowanie i ciągłe doskonalenie nowoczesnych i przyjaznych środowisku rozwiązań w dziedzinie oświetlenia LED. Z uwagi na tą idee odpowiadamy na potrzeby naszych klientów i oczekiwania, zarówno pod względem wysokiej jakości produktów, a także w zakresie nowych technologii.

Odświeżony katalog Horti 2 od Perfand LED

Co nowego?

Od strony technicznej, spisali się nasi najlepsi specjaliści oraz inżynierowie. W odświeżonym katalogu 2023 zmianom podlegają parametry naszych opraw –  unowocześnienie pod względem efektywności, a także energooszczędności akcesoriów oświetleniowych. W rezultacie prowadzonych prac w kilku ostatnich miesiącach, dodaliśmy również 2 nowe lampy, odświeżając serię Horti 2, zwiększając funkcjonalność pozostałych opraw.

Odświeżony katalog Horti 2 od Perfand LED

Całkiem nowe funkcje.

Każda oprawa posiada indywidualny system sterowania. Dodatkowo z myślą o większych uprawach zaprojektowaliśmy system sterowania grupowego. Jest on wyposażony w autorskie oprogramowanie, które automatycznie dostosowuje moc zestawu w zależności od ilości aktywnych opraw. Ponadto sterownik posiada funkcję indywidualnego regulowania mocy – 10 poziomów, każdy poziom umożliwia redukcję mocy / przyciemnienie o 10 %.

Udoskonaliliśmy również widmo światła CB dla upraw typu Cannabis. Skomponowaliśmy, jeszcze bardziej efektywne spectrum, które wpływa na finalną efektywność uprawy.

Odświeżony katalog Horti 2 od Perfand LED

Czym urozmaiciliśmy katalog Horti 2

Katalog Horti 2 został gruntownie odświeżony – dodaliśmy nowe treści. Znajdziesz tu szczegółowe specyfikacje techniczne oraz informacje o każdej z naszych 4 opraw Horti 2.

W celu przybliżenia Wam firmy Perfand LED, przygotowaliśmy specjalne artykuły. Dowiesz się z nich: 

Jak działamy, na czym się skupiamy, co jest dla nas ważne w procesie produkcji Czym inspirujemy się na co dzień, tworząc coraz to nowsze technologie oraz rozwiązania. Przeczytasz o istocie naszej unikatowej na skalę światową technologii pulsacji oraz o spektrum światła, jakie wykorzystujemy w naszych oprawach. Dodaliśmy również referencje od klientów, którzy nam zaufali i opowiedzieli o swoich doświadczeniach związanych z użytkowaniem opraw Horti. Prezentujemy również nasze laboratorium oraz produkcję ukazując ujęcia maszyn, których używamy.

Odświeżony katalog Horti 2 od Perfand LED

Pobierz nasz katalog i znajdź rozwiązanie spełniające twoje oczekiwania!

W związku z nieustannym rozwojem technologii przygotowaliśmy dla Was katalog w wersji online. Od teraz dostęp do naszych nowych produktów będzie jeszcze bardziej łatwiejszy! Już w sekundę pobierzesz plik, przy okazji wspierając wartości ekologiczne.


Napisz do nas, pomożemy Ci.  

W ramach świadczonych usług oferujemy dobór odpowiednich opraw oświetleniowych LED. Dopasowujemy parametry oprawy do specyfiki konkretnego pomieszczenia.


Miłego dnia, życzy zespół Perfand LED

Ikony

Copyright © 2023 — Perfand Led. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.