Strona główna » Aktualności » Całkiem nowe oprawy zewnętrzne
AKTUALNOŚCI

Całkiem nowe oprawy zewnętrzne

Co nowego

W ostatnim czasie odświeżyliśmy 2 katalogi produktowe: Horti 2 – oprawy dedykowane do doświetlania roślin oraz katalog Perfand LED, zawierający zestawienie lamp m. in. dla przemysłu, biur czy przestrzeni zewnętrznych. Chcemy aby nasi klienci mieli dostęp do najnowszych technologii, dlatego w dalszym ciągu testujemy, ulepszamy i dyskutujemy nad czym jeszcze powinniśmy popracować.

Całkiem nowe oprawy zewnętrzne

Jakość jest najważniejsza

Zgodnie z naszą misją dążymy do podwyższenia komfortu życia ludzi poprzez stosowanie i ciągłe doskonalenie nowoczesnych i przyjaznych środowisku rozwiązań w dziedzinie oświetlenia LED. Z uwagi na tą ideę odpowiadamy na potrzeby naszych klientów i oczekiwania, zarówno pod względem wysokiej jakości produktów, a także w zakresie nowych technologii. Niezmiennie w dalszym ciągu nasi specjaliści pracują nad tym, aby wzbogacić ofertę o lampy wykorzystujące innowacyjne rozwiązania. Tak powstały nasze nowe oprawy zewnętrzne.

Nowe oprawy zewnętrzne

W odświeżonym katalogu produktowym 2023 znajdziemy dwie całkiem nowe oprawy oraz nowe funkcje, zwiększające wachlarz możliwości.  

Całkiem nowe oprawy zewnętrzne

-> Quadro S

Solidna oprawa oświetleniowa o bardzo dobrych parametrach technicznych. Cechami charakterystycznymi są niewielkie rozmiary , energooszczędność i wysoka efektywność świetlna. Oprawa ta znajdzie zastosowanie w oświetlaniu ulic i parkingów. Nowoczesny design i przemyślana konstrukcja sprawia, że oprawę można skonfigurować do własnych potrzeb. Oprawa występuje w dwóch wariantach: pojedyncza i podwójna.

Przykładowe zastosowanie: Drogi główne, ulice, parkingi, tereny przemysłowe i handlowe.

Ikony

-> Str 2 ( N1, N2, N3 )

Rodzina opraw ulicznych, która znajdzie szerokie zastosowanie w oświetleniu zewnętrznym: drogi miejskie, osiedlowe oraz parkingi. Oprawy charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi i nowoczesnym designem. Dwukomorowa budowa zapewnia dodatkowe zabezpieczenie elementów elektronicznych. Jest łatwa w montażu. Dzięki niespotykanie wysokiej sprawności z powodzeniem oświetlą ulice, drogi oraz tereny przemysłowe.

Przykładowe zastosowanie:

 Drogi główne, ulice, parkingi, tereny przemysłowe i handlowe.

Ikony

Więcej już wkrótce! Śledźcie nasze media społecznościowe.

Ikony

 

Copyright © 2023 — Perfand Led. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.