Strona główna » Aktualności » Perfand LED w Hortidaily
AKTUALNOŚCI

Perfand LED w Hortidaily

Nasza technologia pulsacji została doceniona i opisana!

Mamy zaszczyt ogłosić, że nasza unikatowa technologia pulsacji została opisana w jednym z największych internetowych, międzynarodowych portali branży ogrodniczej Hortidaily.com.

Artykuł zatytułowany został:Bardziej naturalna forma sztucznego oświetlenia z systemem technologii impulsowej LED”.

Kim jest Hortidaily?

* Hortidaily.com to internetowe miejsce spotkań międzynarodowej branży ogrodniczej. Strona jest codziennie aktualizowana o ciekawe wiadomości z całego świata. HortiDaily zamierza dostarczać jak najwięcej informacji, które mogą pomóc hodowcom w zarządzaniu ich przedsiębiorstwem ogrodniczym

Perfand LED w Hortidaily

Jest nam bardzo miło, że nasz patent, który wykorzystywany jest w naszych lampach z serii Horti 2 został doceniony. Wierzymy, że nasza technologia może zmienić spojrzenie branży ogrodniczej na kryzys wysokich rachunków za prąd. Zdajemy sobie sprawę, że wykorzystanie pulsacji może budzić wątpliwości. My jednak wiemy, że to działa i mamy na to dowody naukowe.

Mamy nadzieję, że każda osoba zajmująca się uprawą roślin, będzie świadoma o dostępności technologii pulsacji. A tym samym będzie mogła wybrać czy doświetlać swoją uprawę lampami, dzięki którym zaoszczędzi aż do 50 % oszczędności energii (względem tradycyjnych LED), bez obawy na swoje plony.

Link do artykułu: https://www.hortidaily.com/article/9498407/a-more-natural-form-of-artificial-lighting-with-an-led-pulse-technology-system/

Perfand LED w Hortidaily

Więcej już wkrótce! Śledźcie nasze media społecznościowe.

Ikony

 

Copyright © 2023 — Perfand Led. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.