Strona główna » Blog » Testy porównawcze
BLOG

Testy porównawcze

Rozwój jakościowy serii Horti 2

💡 Metoda pulsacyjnego doświetlania roślin jest innowacją na skalę światową. Stworzyliśmy ją w oparciu o liczne badania przeprowadzone przez Instytut Fizjologii Roślin Polskiej Akademii Nauk w Krakowie.  Dokładamy wszelkich starań, aby zastosowane rozwiązania w naszej serii Horti 2 były poparte wiarygodnymi testami, wykonanymi zarówno przez specjalistów branży ogrodniczej i oświetleniowej, ale również zwykłych użytkowników. Opinie i recenzje są dla nas ważnym źródłem informacji, które wnikliwie analizujemy. Na ich podstawie powstają nasze kolejne produkty i realizacje. Prowadzimy również różne testy porównawcze we własnym zakresie, aby pokazać klientom, jak wygląda uprawa od strony praktycznej. W testach sprawdzamy takie dane jak: pomiar i weryfikacja bazowego poziomu efektywności. Śledzimy i oceniamy wyniki testów, aby wykorzystać zdobytą wiedzę do poprawy doświadczeń klientów. W tym artykule chcemy pokazać “od kuchni” jakie testy prowadzimy. 

Testy porównawcze to ważny aspekt w rozwoju naszej technologii.

Jaki jest cel testów?

  • Charakterystyka zmian i etapów rośnięcie warzyw pod lampami LED (HORTI 2) generującymi światło modulowane (pulsacyjne). 
  • Analiza porównawcza oraz ocenę wzrostu roślin.
  • Zebranie danych i doświadczeń umożliwiających wdrożenie nowych rozwiązań bądź usprawnień.

Testy porównawcze

Świeże i dojrzałe warzywa, rozchodzą się wśród pracowników w ciągu sekundy 😎  

Testujemy nasze oprawy Horti 2 na:

🌿 konopiach,

🥒 ogórkach,

🍅 pomidorach,

🌶️ papryce,

🌱 kiełkach roślin takich jak: jarmuż, ogórecznik, rzodkiewka, burak,

🥬 sałacie,

🥬 bazylii.

Nowy rok, nowe wyzwania! W 2023 rozpoczęliśmy wiele projektów związanych z rozwojem naszej technologii – prace idą pełną parą! Sami zobaczcie jak dorodne rosną rośliny pod naszymi lampami z serii Horti 2. Sprawdźcie, jaki jest efekt naszych testów. 😎💚

Testy na pomidorach

Testy na ogórkach

Testy na papryce

Testy na sałacie

Testy na mikroliściach

Testy na bazylii

Testy na konopi siewnej

Prowadzisz uprawę pod lampami Horti 2?

Zrób zdjęcia naszej lampy na tle swojej uprawy i podziel się z nami swoimi efektami uprawy oraz opinią.


Napisz do nas, pomożemy Ci 💚

Inżynierowie  Perfand LED bezpłatnie pomogą Ci dobrać odpowiednie spektrum, moc i ilość opraw w zależności od Twoich potrzeb. Służymy pomocą, przygotowujemy bezpłatny projekt i dobieramy dedykowane rozwiązania oraz pokazujemy najnowsze technologię.

Chcesz podzielić się z nami swoją opinią? Napisz do nas! Potrzebujesz dodatkowych informacji? Odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie.

Ikony

Copyright © 2023 — Perfand Led. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.