Strona główna » Aktualności » Rozszerzamy serię Horti 2!
AKTUALNOŚCI

Rozszerzamy serię Horti 2!

Nowości produktowe

Ostatnie miesiące były bardzo intensywne dla #TeamPerfandLED ❤️
Z przyjemnością informujemy o nowościach, które pojawią się już niedługo w naszym asortymencie. Nad tym projektem pracowaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy. W końcu z dumą możemy się nim pochwalić! Jest to dla nas bardzo ważny krok, ponieważ koncept ten rozszerza serię Horti 2 aż o dwie całkiem nowe oprawy oraz innowacyjne nowe funkcje, zwiększające wachlarz możliwości.

Rozszerzamy serię Horti 2!

Dwie całkiem nowe oprawy LED

Horti 2 SQ – jest to oprawa przeznaczona do doświetlenia upraw Cannabis. Ze względu na niewielkie rozmiary doskonale sprawdzi się w przypadku upraw growbox. Oprawa występuje również w wersji złożonej z 4 sztuk. Moc pojedynczej oprawy: 100 W / 20 W. W zależności od preferencji oprawa dostępna jest w wersji regulacji mocy: 100 W, 80 W, 60 W, 40 W.

Horti 2 LN – jest to oprawa liniowa przeznaczona do doświetlenia upraw Cannabis. Dzięki przemyślanej konstrukcji oprawa dostępna jest również w wersji złożonej z 4 sztuk. Moc pojedynczej oprawy: 200 W / 20 W. W zależności od preferencji można dobrać oprawę o różnych mocach. Dostępne warianty: 200 W, 160 W, 120 W, 80 W.

Rozszerzamy serię Horti 2!

Jeszcze większy wachlarz możliwości

 • Z myślą o większych uprawach zaprojektowaliśmy system sterowania grupowego. Każda z 4 opraw z serii Horti 2 posiada możliwość grupowego połączenia przez indywidualny system sterowania. Jest on wyposażony w autorskie oprogramowanie.
 • Sterownik w oprawach posiada funkcję indywidualnego regulowania mocy – 10 poziomów, każdy poziom umożliwia redukcję mocy / przyciemnienie o 10%.
 • Dodaliśmy przycisk on/off do naszej lampy Horti 2 VT.
 • Udoskonaliliśmy Spectrum CB do upraw konopi.
 • Rozszerzamy serię Horti 2!

  Więcej już wkrótce! Śledźcie nasze media społecznościowe.

  Ikony

  Copyright © 2023 — Perfand Led. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Wyślij swoje CV

  Rozpatrzymy każdą kandydaturę.