Strona główna » Blog » Odpowiednie oświetlenie sali konferencyjnej
BLOG

Odpowiednie oświetlenie sali konferencyjnej

Rola opraw LED

Właściwe oświetlenie wnętrz a szczególnie sali konferencyjnej jest bardzo ważnym elementem. To dzięki oświetleniu pomieszczenie może nabrać charakteru oraz dopełnić całości. Sala konferencyjna pełni rolę wizytówki firmy, gdzie w głównej mierze zaproszeni goście zwracają uwagę na najmniejsze detale. To w niej odbywają się najważniejsze konferencje, kluczowe rozmowy, spotkania biznesowe oraz szkolenia edukacyjne.

Na co zwrócić uwagę

Techniczna organizacja przestrzeni uwzględniająca zasady ergonomii jest kluczowa dla komfortu użytkowników. Narady czy spotkania biznesowe niejednokrotnie wymagają od uczestników spędzania w jednej przestrzeni kilu godzin. Dlatego poza odpowiednią aranżacją wnętrza, zakupem wygodnych w użytkowaniu mebli czy urządzeń technicznych, należy szczególną uwagę zwrócić na oświetlenie. Oprawy LED powinny być dopasowane do rozmiaru sali oraz specyfiki danego miejsca, które chcemy oświetlić. Warto zwrócić uwagę zarówno na ilość naturalnego światła, które wpada do pomieszczenia poprzez okna, jak również na wykończenie wnętrza (kolor i faktura ścian) oraz na techniczną aranżacje przestrzeni.

Oprawy Perfand LED dedykowane do pomieszczeń biurowych charakteryzują się wysoką energooszczędnością, a także nowoczesnym designem. Zastosowanie ich umożliwi wyeksponowanie oryginalnych projektów wnętrz. a także zapewni komfort pracy oraz niskie koszty eksploatacji. W ofercie Perfand LED znajdziemy oprawy dopasowane do wielorakich zastosowań.

Sala konferencyjna w Perfand LED 

Salę konferencyjna / Showroom znajdujący się w siedzibie firmy Perfand LED można wskazać jako ciekawy przykład z aranżacji wnętrza. Do oświetlenia tej przestrzeni wykorzystaliśmy nasz produkt – lampę Terevo. Spełnia ona wszystkie nasze założenia określone w trakcie projektowania. Naszym specjalistom zależało na odpowiednim wyeksponowaniu stołu, który odgrywa główną rolę w tej przestrzeni. Co ważne Lampa Terevo charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz zapewnia szeroki rozsył światła, dzięki czemu wnętrze wygląda estetycznie i spełnia swoje funkcje. Oprawa znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach biurowych a dzięki wysokiej klasie szczelności także w halach magazynowych i przemysłowych.

Profesjonalna i darmowa pomoc

Dobór właściwego i praktycznego oświetlenia jest bardzo ważny patrząc przez pryzmat ekonomiczny. W firmie Perfand LED możesz bezpłatnie skorzystać z doradztwa naszych specjalistów, którzy profesjonalnie wskażą Ci oprawy dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Ikony
Copyright © 2023 — Perfand Led. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.