Strona główna » Aktualności » Nowe oprawy do biura
AKTUALNOŚCI

Nowe oprawy do biura

Nowości produktowe 2022 – część 1

Jest nam niezmiernie miło, że możemy przekazać dobre nowiny. W naszym asortymencie pojawiło się 7 całkiem nowych produktów. Są to oprawy przeznaczone do oświetlania wnętrz.

Nowe oprawy do biura

Mając na uwadze potrzeby klientów, nowe oprawy cechuje prostota, minimalistyczny design, elegancja oraz bardzo dobra wydajność. Te cechy sprawiają, że oprawy doskonale wpasują się do nowoczesnych przestrzeni, nadając im charakteru. Lampy przeznaczone są do obiektów użyteczności publicznej takich jak: biura, sale konferencyjne, sale lekcyjne, toalety czy korytarze.

 • UVIA – plafon o solidnej konstrukcji, dzięki czemu idealnie sprawdza się w różnego rodzaju pomieszczeniach, ciągach komunikacyjnych lub korytarzach. Stopień szczelności IP65 oraz wytrzymałości IK08 pozwala na zastosowanie jej w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności oraz na zewnątrz budynków. Uzupełnieniem funkcjonalności plafonu jest wbudowany mikrofalowy czujnik ruchu, który automatycznie wyłącza oprawę gdy w zasięgu czujnika nie znajduje się żadna osoba lub gdy w pomieszczeniu jest już wystarczająco jasno. Ponadto oprawa wyposażona jest w przełącznik mocy 12/16 W, a także możliwość ustawienia temperatury barwowej w zależności od potrzeb 3000 K/4000 K/6500 K.

 • RONDE – Lekka i wytrzymała oprawa LED, montowana podtynkowo o minimalistycznym designie.

 • UNIVA – Prosta, elegancka oprawa dekoracyjna, montowana natynkowo.

 • URYA – Okrągła oprawa natynkowa, charakteryzująca się małym rozmiarem, wysoką klasą szczelności oraz dobrymi parametrami technicznymi.

 • RONDA – Subtelna oprawa dekoracyjna o niewielkich rozmiarach oraz minimalistycznym designem, do montażu natynkowego.

 • TURINA STRONG – Nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia rastrowego (do montażu natynkowego i podtynkowego).

 • TALO – Klasyczna i efektywna ekonomicznie oprawa LED dedykowana do pomieszczeń, w których zainstalowane są sufity podwieszane.
 • Czy już wiesz jakie oświetlenie wybrać? Masz do nas jakieś pytanie? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy bezpłatnie doradzą Ci oraz pomogą dobrać lampy o najlepszych parametrach spełniające warunki dostosowane do twojej przestrzeni.

  Ikony

  Copyright © 2023 — Perfand Led. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Wyślij swoje CV

  Rozpatrzymy każdą kandydaturę.