Strona główna » Blog » Kontrola Jakości w Perfand LED
BLOG

Kontrola Jakości w Perfand LED

Czynniki zakupowe

Nad czym zastanawiamy się, gdy chcemy kupić pralkę, telewizor czy suszarkę? Z pozoru prosta czynność potrafi przyprawić o ból głowy. Ogromny wybór marek, modeli czy zastosowanych rozwiązań technologicznych wprawia nas w zakłopotanie czy irytację.

Trudno dziś znaleźć osobę, która nie była w sytuacji kiedy ma przeznaczyć pewien budżet, skrupulatnie przegląda oferty porównując je ze sobą? Co skłania nas do przełomowej decyzji o zakupie produktu? Z pewnością pierwsze myśli skupimy na takich elementach jak cena, jakość czy marka danego produktu. Nie ma tu jednak jednej prostej odpowiedzi. Należy wziąć pod uwagę, że każdy z nas pragnie zupełnie czegoś innego, ma inne potrzeby zakupowe. W aktualnym poście pragniemy przybliżyć Wam jeden z czynników jakim jest jakość produktu. Dla nas jako producenta jakość usług jest najważniejsza, dlatego chcemy Wam przybliżyć, jak wygląda oraz jakie zadania pełni dział kontroli jakości przy produkcji naszych lamp w Perfand LED. 

Kontrola Jakości w Perfand LED

Co to jest jakość produktu?

Pierwsze skojarzenia mogą prowadzić nas do fizyczny cech produktu. Chcemy aby produkt, który zakupimy był jakościowy, czyli niezawodny, trwały, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Mamy nadzieję, że pieniądze,  które przeznaczymy będą dobrze zainwestowane. Chcemy, aby produkt posłużył nam przez wiele lat i nie okazał się wadliwy w najbliższym czasie. Według słownika języka polskiego jakość oznacza “istotne cechy przedmiotu wyróżniające go spośród innych”. Z pewnością jest to trafna definicja. Asortyment, który wart jest uwagi musi cechować się atrybutami, które przewyższają inne produkty z tej samego sektora produktowego.

Kontrola Jakości w Perfand LED

Cechy wpływające na jakość produktu?

 • wygląd oraz zgodność z opisem oraz obiecanymi parametrami;
 • cena;
 • gwarancja; 
 • wytrzymałość i podatność na uszkodzenia mechaniczne; 
 • nieprawidłowe parametry.

Na czym polega kontrola jakości w Perfand LED.

Wysoka jakość wykorzystanych do produkcji komponentów jest bezapelacyjnie gwarancją jakości oprawy oświetleniowej. Ważne jest również wykończenie produktu, dbałość o najmniejsze detale takie jak np. brak uszkodzeń mechanicznych, które mogą wystąpić w procesie produkcji (rysy, odpryski) na powierzchni opraw lampy. Rygorystyczne i skrupulatne kontrole jakości w dziale Perfand LED pozwalają zapewnić zgodność z ustanowionymi przez nas standardami. W naszej firmie kontrola jakości przeprowadzana jest bezpośrednio na linii produkcyjnej. Tutaj nad całym procesem czuwają wykwalifikowani specjaliści. Dzięki dbaniu o każdy szczegół jesteśmy w stanie zagwarantować jakość oraz wyeliminować ewentualne błędy.

Każda oprawa zanim trafi na magazyn, a finalnie do kupującego przechodzi szereg etapów weryfikujących jej prawidłowe wykonanie.

Kontrola Jakości w Perfand LED

Etapy kontroli jakości w Perfand LED:

 • “Wyświecanie” (Każda z naszych lamp wyświetlana jest co najmniej  8 godzin. W tym czasie sprawdzamy czy złożone oprawy prawidłowo działają, czy termostaty, diody prawidłowo działają). 
 • Pomiary rezystancji, ciągłości izolacji, zgodności WAT. 
 • Kontrola wizualna (Czyszczenie powierzchni opraw, etykietowanie czyli oklejanie wszelkich wymaganych oznaczeń oraz pakowanie w finalny karton).
 • Gotowy towar na paletach jedzie do magazynu.

Kontrola Jakości w Perfand LED

Cechy jakościowe wyróżniające produkty Perfand LED?

 • Produkcja w PolsceWszystkie oprawy produkowane w naszej fabryce w Trzebnicy, pod Wrocławiem. 
 • Produkcja zgodnie z ISO – Nasza produkcja objęta jest normami oraz systemem zarządzania jakością ISO 9001:2015.. 
 • Większość produktów w naszej ofercie jest objęta 5-letnią gwarancją.
 • Zastosowanie najnowszych technologii takich, jak Innowacyjna w skali światowej pulsacyjna metoda doświetlania roślin.
 • Przemyślana konstrukcja i wykorzystane materiały sprawiają, że lampa posiada wysoką klasę szczelności (IP65) oraz zapewnia działanie podzespołów w odpowiedniej temperaturze oraz prawidłowe odprowadzanie ciepła.
 • Część opraw ze względu na konstrukcję (lampy mają jednolitą powierzchnię, odporną na zanieczyszczenia, łatwą w konserwacji – czyszczenie) spełnia standardy GMP.

Kontrola Jakości w Perfand LED


Napisz do nas, pomożemy Ci 💚 

Dbamy o to, aby nasz asortyment spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dlatego niezmiennie aktualizujemy i udoskonalmy naszej produkty, na każdym etapie ich życia. Liczymy się z opinią tych, którzy nam zaufali. Oferujemy opiekę po zakupową oraz pogwarancyjną.

Jedną z metod pozwalającą na poznanie waszych preferencji są badania ankietowe. Na naszej stronie internetowej – kontakty znajduje się kwestionariusz, który również wysyłamy naszym klientom, aby podzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami. Bierzemy pod uwagę każdą opinię oraz komentarz.

Chcesz podzielić się z nami swoją opinią? Napisz do nas! Potrzebujesz dodatkowych informacji? Odpowiemy w jak najszybszym czasie.

Ikony

Copyright © 2023 — Perfand Led. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.