Strona główna » Blog » Gdzie najlepiej sprawdza się oświetlenie ledowe?
BLOG

Gdzie najlepiej sprawdza się oświetlenie ledowe?

Odpowiednio dobrane lampy to kluczowy element wyposażenia każdego domu, biura czy zakładu przemysłowego. Jednym z najczęściej wybieranych w ostatnich latach rodzajów oświetlenia są lampy i oprawy ledowe. Można wykorzystać je zarówno w pomieszczeniach, jak i na terenach zewnętrznych. Tego typu lampy mają też wiele specjalistycznych zastosowań. Wyjaśniamy dziś, gdzie najlepiej zamontować oświetlenie LED.

Ledowe lampy do domu i biura

Wiele osób wybiera ledowe oprawy do oświetlania swoich domów i mieszkań. Doskonale sprawdzają się one także w pomieszczeniach biurowych. Wśród takich lamp znaleźć można wiele nowoczesnych modeli, które będą idealnym dopełnieniem elegancko urządzonego wnętrza. Ponadto domowe czy biurowe oświetlenie LED pozwoli na obniżenie rachunków za prąd. Takie oprawy zużywają bowiem o wiele mniej energii elektrycznej niż tradycyjne źródła światła.

Oprawy LED do zadań specjalnych

Wśród opraw LED znaleźć można również takie o specjalistycznych zastosowaniach. Wyróżnić tu można przykładowo lampy do doświetlania roślin. Dzięki zastosowaniu diod o różnych długościach fal światła ledowe oświetlenie upraw zapewni optymalne warunki wzrostu dla różnych gatunków. Na uwagę zasługują szczególnie opatentowane przez nas oprawy generujące światło pulsacyjne. Umożliwiają one oświetlenie najbardziej zbliżone do naturalnego, co sprzyja rozwojowi roślin, a także znacząco wpływa na obniżenie kosztów energii elektrycznej, nawet do 50% w porównaniu do klasycznych opraw LED.

Oświetlenie dla przemysłu

Oprawy LED to także doskonały sposób na oświetlenie hal przemysłowych i innych dużych obiektów. Odpowiednio rozmieszczone zapewnią dobrą widoczność w całym pomieszczeniu, co korzystnie wpłynie na bezpieczeństwo pracy. Wśród opraw LED znaleźć można modele o wysokiej klasie szczelności i wytrzymałości, odporne na trudne warunki, jakie często panują w obiektach przemysłowych. Co więcej, z uwagi na energooszczędność pozwolą na oświetlenie pomieszczeń o dużej powierzchni, nie generując wysokich kosztów energii elektrycznej.

Copyright © 2023 — Perfand Led. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.