Strona główna » Blog » Dlaczego warto kupić oprawę oświetleniową od polskiego producenta?
BLOG

Dlaczego warto kupić oprawę oświetleniową od polskiego producenta?

Coraz więcej osób zwraca uwagę na kraj, w jakim zostały wyprodukowane kupowane przez nie artykuły. Dotyczy to zarówno produktów żywnościowych czy tekstyliów, jak i akcesoriów do domu, ogrodu czy firmy. W dzisiejszym artykule przedstawiamy kilka powodów, dla których warto wybrać oprawy zewnętrzne lub do pomieszczeń wyprodukowane przez polską firmę.

Najwyższa jakość polskich produktów

Na rynku dostępnych jest wiele opraw oświetleniowych, zarówno polskiej, jak i zagranicznej produkcji. Oświetlenie z importu często kusi niską ceną, zazwyczaj nie idzie ona jednak w parze z jakością wykonania oraz żywotnością. Lampy polskiej produkcji muszą spełniać wymogi określane przez normy europejskie i krajowe. Lokalizacja fabryki w Polsce umożliwia też stałą kontrolę nad procesem produkcyjnym. Dzięki temu wybór krajowych opraw oświetleniowych to pewność, że zostały wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, w sposób zapewniający maksymalne bezpieczeństwo użytkowników.

Zakup lamp bezpośrednio od producenta obniża ponoszone koszty, gdyż ceny lamp nie obejmują marży narzucanej przez pośredników. Są też bardziej stabilne niż w przypadku opraw produkowanych za granicą, ponieważ nie mają na nie wpływu wahania kursów walut. Co więcej, dzięki oszczędności na kosztach transportu i polscy producenci w podobnej cenie mogą zaproponować lampy lepszej jakości niż te importowane. Oprawy polskiej produkcji wyróżniają się doskonałym składem materiałowym, a także niepowtarzalnym designem, dzięki czemu można stworzyć z ich pomocą eleganckie wnętrza w każdym stylu.

Wsparcie lokalnej gospodarki

Wybór opraw oświetleniowych polskiej produkcji to nie tylko korzyści dla kupujących, ale również całego społeczeństwa. Oznacza bowiem wsparcie lokalnych firm, pozytywnie wpływające na krajową gospodarkę. Polscy producenci zapewniają zatrudnienie wielu rodakom i zasilają rodzimy budżet. Dzięki temu zwiększa się PKB, liczba miejsc pracy, a w konsekwencji również płace. Produkcja opraw w Polsce to również pewność etyki zatrudnienia oraz przestrzegania zasad BHP, co nie zawsze jest spełniane przez zagranicznych producentów, których nie dotyczą europejskie normy.

Copyright © 2023 — Perfand Led. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.