Przyjazne i stabilne światło
do pracy i wypoczynku

Perfand LED to nowa polska marka
w sektorze oświetlenia LED.

Nowoczesny zakład produkcyjny powstał w podwrocławskiej Trzebnicy. Pomysłodawca oraz właściciel firmy – Andrzej Trawiński, w procesie tworzenia innowacyjnych opraw oświetleniowych w jednym miejscu skupił wyspecjalizowaną kadrę ludzi. PERFAND LED dba o najwyższą jakość, nieustannie doskonali swoje produkty jak i inwestuje w nowe technologie przykładając ogromną wagę do ochrony środowiska naturalnego.

Dowiedz się więcej
Elektronika

Elektronika

Dział elektroniki jest kolejnym działem w naszym zakładzie. Posiadamy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy projektują i wykonują projekty różnorodnych układów elektronicznych czy obwodów drukowanych bez których produkcja nowoczesnych i energooszczędnych opraw ledowych byłaby niemożliwa.

Zasilacze

Zasilacze

Projekty oparte są na zasilaczach naszej konstrukcji, w zakładowym laboratorium każdy nowo powstający produkt jest gruntownie badany, gdyż poza wysoką jakością, naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa w stosowaniu opraw oświetleniowych.

Patent

Patent

Oprawy produkowane w PERFAND LED są zastrzeżone jako wzór przemysłowy w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Jest to gwarancja niepowtarzalnego i oryginalnego wzornictwa.

PERFAND LED dba o najwyższą jakość

nieustannie doskonali swoje produkty jak i inwestuje w nowe technologie
przykładając ogromną wagę do ochrony środowiska naturalnego

Anor

Anor 200

Aure 1

Aure 2

Zainteresowany współpracą?

Dzięki współpracy możemy wspólnie zadbać o poprawę widoczności po zmroku
na drogach, obiektach sportowych czy terenach szkolnych.

skontaktuj się z nami