Testy porównawcze

💡 Technologia pulsacyjna jest innowacją na skalę światową, dlatego prowadzimy różne testy porównawcze, aby pokazać klientom jak wygląda uprawa od strony praktycznej. W testach sprawdzamy takie dane jak: pomiar i weryfikacja bazowego poziomu efektywności. Śledzimy i oceniamy wyniki testów, aby wykorzystać zdobytą wiedzę do poprawy doświadczeń klientów.

Read More

Zmniejsz swoje koszty o połowę!

Obecnie bardzo dużym wyzwaniem jest zminimalizowanie skutków recesji ekonomicznej spowodowanej przez niedawny kryzys pandemii Covid-19 oraz kryzys energetyczny, wywołany przez wojnę na Ukrainie. W Perfand LED chcemy przyspieszyć tę transformację, inwestując w technologię, która przynosi nawet do połowy oszczędności w oświetleniu LED w branży ogrodniczo-szklarniowej.

Read More

Perfand LED jest na Twitterze

Parę dni temu Twitter zdecydował się rozluźnić politykę tego media. Regulację dotyczą możliwości reklamy dotyczącej konopi i CBD. Ten fakt zainspirował nas do założenia konta na tej platformie. Zapraszamy do zaobserwowania nas aby być na bieżąco. Twitter słynie z szybkiego przesyłania wiadomości czyli tak zwanych tweetów. Dzięki zaobserwowaniu nas będziesz jako pierwszy, regularnie informowany o nowościach zarówno o firmie Perfand LED jak i produktach.

Read More

Perfand LED w Hortidaily

Mamy zaszczyt ogłosić, że nasza unikatowa technologia pulsacji została opisana w jednym z największych internetowych, międzynarodowych portali branży ogrodniczej Hortidaily.com. Artykuł zatytułowany został: “Bardziej naturalna forma sztucznego oświetlenia z systemem technologii impulsowej LED”.

Read More

Domowa uprawa

Świeże rośliny lub warzywa, które możesz z czystym sumieniem zjeść w swojej sałatce lub zaparzyć na herbatę? Tak to możliwe, gdy tylko zapragniesz, możesz z dnia na dzień stworzyć swój własny ogródek i cieszyć się zdrową alternatywą do warzyw, które możesz zakupić w markecie. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, jak zrealizować to marzenie skupiając się na tym w czym jesteśmy specjalistami, czyli nad kwestią oświetlenia.

Read More

Całkiem nowe oprawy zewnętrzne

W ostatnim czasie odświeżyliśmy 2 katalogi produktowe: Horti 2 – oprawy dedykowane do doświetlania roślin oraz katalog Perfand LED, zawierający zestawienie lamp m. in. dla przemysłu, biur czy przestrzeni zewnętrznych. Chcemy aby nasi klienci mieli dostęp do najnowszych technologii, dlatego w dalszym ciągu testujemy, ulepszamy i dyskutujemy nad czym jeszcze powinniśmy popracować.

Read More

LIGHT PLAN SZKLARNI

Wysoka jakość wykorzystanych do produkcji komponentów jest bezapelacyjnie gwarancją jakości oprawy oświetleniowej. Ważne jest również wykończenie produktu, dbałość o najmniejsze detale takie jak np. brak uszkodzeń mechanicznych, które mogą wystąpić w procesie produkcji (rysy, odpryski) na powierzchni opraw lampy. Rygorystyczne i skrupulatne kontrole jakości w dziale Perfand LED pozwalają zapewnić zgodność z ustanowionymi przez nas standardami. 

Read More

Pomaganie jest piękne!

Mamy przyjemność poinformować, że Pan Andrzej Trawiński, właściciel firmy Perfand LED wraz z żoną Panią Beatą Trawińską, wsparli potrzebującą Oliwkę. W pięknym geście poprosili gości obecnych na uroczystości rodzinnej, by zamiast prezentu dla nich, obdarowali Oliwię. To już kolejna niezwykła zbiórka finansowa, która zorganizowana została w celu pomocy potrzebującej.

Read More