O Firmie

PERFAND LED Andrzej Trawiński tel.: +48 71 388 83 80 e-mail: [email protected]

<strong>Perfand LED</strong> to nowa polska marka w sektorze oświetlenia LED

Perfand LED to nowa polska marka w sektorze oświetlenia LED

Nowoczesny zakład produkcyjny powstał w podwrocławskiej Trzebnicy. Pomysłodawca oraz właściciel firmy – Andrzej Trawiński, w procesie tworzenia innowacyjnych opraw oświetleniowych w jednym miejscu skupił wyspecjalizowaną kadrę ludzi. Oprawy oświetleniowe poza unikalnym i nowoczesnym designem wyróżniają się energooszczędnością – łączą niską moc z emisją dużej ilości światła co ma niezwykle istotne znaczenie dla ochrony środowiska naturalnego. Produkty powstające w naszej firmie przeznaczone są do stosowania zarówno we wnętrzach – biurach, halach produkcyjnych czy magazynach jak i na zewnątrz przy doświetlaniu parkingów, placów oraz ulic. W centrum naszej uwagi znajdują się Gminy. Dzięki tej współpracy możemy wspólnie zadbać o poprawę widoczności po zmroku na drogach, obiektach sportowych czy terenach szkolnych.

PERFAND LED dba o najwyższą jakość, nieustannie doskonali swoje produkty jak i inwestuje w nowe technologie przykładając ogromną wagę do ochrony środowiska naturalnego.

Wyspecjalizowana kadra

Perfand LED to nie tylko oprawy oświetleniowe, najważniejszym czynnikiem są ludzie. Wyspecjalizowana kadra: inżynierowie, projektanci, elektronicy i elektrycy każdego dnia dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i wiedzy, biorą udział w kreowaniu unikatowych opraw oświetleniowych o niezwykle wysokich parametrach użytkowych dostosowanych do wymagań poszczególnych klientów i branż. Kadra stanowi fundament firmy i buduje gwarancję, zaufanie i zadowolenie klienta.

Laboratorium

Posiadamy własne laboratorium, w którym gruntownie testujemy nasze projekty, począwszy od prototypu po gotowy produkt. W badaniach stosujemy nowoczesną aparaturę do pomiarów elektrycznych oraz fotometrycznych: spektrofotometr, kulę fotometryczną oraz standaryzowane luksomierze. W celu zapewnienia bezpieczeństwa, używamy kamer termowizyjnych do oceny temperatury opraw oraz projektowanych układów elektronicznych.

Wyspecjalizowana <strong>kadra</strong>
Dział <strong>projektowo-rozwojowy</strong>

Dział projektowo-rozwojowy

Zespół pracowników działu projektowo-rozwojowego z pełnym zaangażowaniem podchodzi do tematu nowych produktów. W procesie projektowania naszych urządzeń i systemów korzystamy z najnowszych zdobyczy techniki w dziedzinie CAD. W dziale powstają niepowtarzalne kształty opraw, które wyróżniają PERFAND LED na rynku.

Projekt każdej oprawy poddany jest serii badań temperaturowych aby poziom odprowadzenia ciepła był na jak najwyższym poziomie. Żywotność diod led wyznacza temperatura, dlatego przykładamy do tego tak ogromną uwagę.

Dział elektroniki

Dział elektroniki jest kolejnym działem w naszym zakładzie. Posiadamy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy projektują i wykonują projekty różnorodnych układów elektronicznych czy obwodów drukowanych bez których produkcja nowoczesnych i energooszczędnych opraw ledowych byłaby niemożliwa. Wszystkie projekty wykonywane są za pomocą jednego z najlepszych do tego celu narzędzi – Altium Designer.

Zasilacze

Projekty oparte są na zasilaczach naszej konstrukcji, w zakładowym laboratorium każdy nowo powstający produkt jest gruntownie badany, gdyż poza wysoką jakością, naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa w stosowaniu opraw oświetleniowych. Doświadczenie i rzetelność przy dostosowaniu do wymagań dyrektyw unijnych to fundament przy każdym projekcie, powstającym w firmie Perfand LED.

Dział <strong>elektroniki</strong>
<strong>Patent</strong>

Patent

Oprawy produkowane w Perfand LED są zastrzeżone jako wzór przemysłowy w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Jest to gwarancja niepowtarzalnego i oryginalnego wzornictwa.


Zainteresowany współpracą?

Dzięki współpracy możemy wspólnie zadbać o poprawę widoczności po zmroku
na drogach, obiektach sportowych czy terenach szkolnych.

skontaktuj się z nami